کمپرسور هوا فولادشهر

کمپرسور هوا فولادشهر از مهم ترین ابزارهای مکانیکی هستند که برای افزایش فشار هوای اتمسفر و ذخیره آن در یک مخزن به کار می روند. این تجهیزات می توانند هوای پرفشار را متراکم تر کرده و برای استفاده در عملیات و فرآیندهای متنوع فراهم کنند.

انواع دستگاه های اسپری رنگ پاش، دستگاه بلاستینگ فلزات، دستگاه های نجاری و برش یا میخ پرچ کن ها، همگی با استفاده از انواع کمپرسور باد کار می کنند.

کمپرسور هوا در فولادشهر

همان طور که می بینید، خرید کمپرسور هوا در فولادشهر برای همه صنایع کوچک و بزرگ این منطقه در اصفهان بسیار ضروری است. ما در شرکت پردیس صنعت، بهترین مدل های کمپرسور باد را تأمین می کنیم. می توانید برای خرید کمپرسور هوا از برندهای مختلف همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

انواع کمپرسور هوا در فولادشهر برای خرید

انواع کمپرسورهای هوا بر اساس نوع عملکرد و مشخصات فنی آنها به دسته بندی های متنوعی تقسیم بندی می شوند. این دستگاه ها شامل کمپرسور هوا پیستونی، کمپرسور هوا دیافراگمی، کمپرسور هوا اسکرو، کمپرسور روتاری، کمپرسور هوا گریز از مرکز یا سانتریفیوژ هستند.

شما با توجه به نوع استفاده ای که از کمپرسور هوا فولادشهر دارید می توانید از برندهای موجود، یک مدل را انتخاب کنید. ویژگی ها و مشخصات فنی کمپرسور باد در کاتالوگ محصولات آورده شده است. خرید انواع این تجهیزات می تواند یک سرمایه گذاری خوب برای همه مشاغل صنعتی باشد.

قیمت کمپرسور هوا در فولادشهر

انواع کمپرسورهای هوا در صنایع مختلف به کار می روند. این تجهیزات در داروسازی، نجاری، رنگ و روغن، لاستیک، نفت و مواد شیمیایی و … کاربرد دارند. به این ترتیب، تقاضا برای خرید مدل های جدید کمپرسور باد رو به افزایش است.

قیمت کمپرسور هوا در فولادشهر بر اساس معیارهایی از جمله مشخصات دستگاه، مدل موتور کمپرسور، نوع سوخت کمپرسور، اندازه و حجم مخزن، فشار هوای خروجی، توان ورودی و … تعریف می شود. کمپرسور هوا صنعتی عمدتاً گران تر است. از کمپرسورهای کوچک تر می توان در کارگاه ها و حتی در خانه نیز استفاده کرد.

برای استعلام قیمت روز کمپرسور هوا می توانید همین حالا با کارشناسان فروش در این شرکت تماس بگیرید.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو