تجهیزات صافکاری

تجهیزات زیر و بند سازی خودرو

تجهیزات صافکاری و نقاشی خودرو

تجهیزات صافکاری و نقاشی خودرو شامل تمام لوازم و دستگاه هایی است که به این دو خدمات تخصصی مربوط می‌شود. صافکاری خودرو یکی از خدمات بسیار متداول است و تقریباً تمام صاحبان خودروها حداقل یک بار با آن سر و کار داشته اند. نقاشی خودرو هم به همین ترتیب، یک نیاز ضروری برای تعمیرگاه اتومبیل محسوب می‌شود.

اگر خودروی شخصی داشته باشید، حتماً برای یکبار هم که شده به خدمات نقاشی و صافکاری خودرو نیاز پیدا کرده‌اید. صافکاری خودرو زمانی ارائه می‌شود که وسیله نقلیه دچار آسیب، تصادف یا صدمه شده باشد.

صافکاری یعنی با استفاده از تجهیزات و لوازم، قسمت آسیب دیده بدنه خودرو یا قطعات، به حالت اولیه خود بازگردانده می‌شوند. نقاشی خودرو، بیشتر برای رنگ آمیزی بدنه خودرو به کار می‌رود. این خدمات هم توسط تعمیرگاه های تخصصی ارائه می گردد.

تجهیزات صافکاری و نقاشی یکی از مهم‌ترین دسته‌بندی‌های تجهیزات تعمیرگاهی خودرو محسوب می‌شوند. هر کدام از این دستگاه ها مدل های مختلفی دارند و قیمت آنها با هم متفاوت است. از طرف دیگر، نحوه عملکرد و روش استفاده از هر کدام از این دستگاه ها بسته به خدمات صافکاری و نقاشی تفاوت دارد.

برای مجهز کردن تعمیرگاه خودرو، نیاز دارید که با انواع تجهیزات زیروبندسازی، تجهیزات مکانیکی، تجهیزات آپاراتی و همچنین تجهیزات نقاشی و صافکاری خود را آشنا شوید.

در ادامه انواع دستگاه هایی که برای صافکاری و نقاشی خودرو در فروشگاه پردیس صنعت ارائه می شود را معرفی می کنیم.

انواع تجهیزات صافکاری و نقاشی خودرو

  • شاسی کش
  • جک قیچی کوتاه
  • اتاق رنگ
  • خشک کن موضعی
  • جک صافکاری

برای خرید انواع تجهیزات نقاشی و صافکاری خودرو باید یک سری نکات را در نظر بگیرید. اینکه تعمیرگاه شما کدام یک از خدمات را تخصصی تر ارائه می دهد اهمیت دارد. مثلاً یک تعمیرگاه ممکن است اتاق رنگ را نداشته باشد، اما رنگ‌آمیزی جزئی خودرو را با ابزارهای ساده تر ارائه دهد.

این در حالی است که ممکن است مرکز دیگری، تجهیزات کامل نقاشی، رنگ آمیزی بدنه خودرو و همچنین صافکاری را ارائه دهد؛ یا علاوه بر آن، خدمات زیروبندسازی را هم کاملاً پشتیبانی کند.

خرید تجهیزات نقاشی و صافکاری خودرو برای صاحبان تعمیرگاه‌ها اهمیت دارد؛ چون باید کیفیت خدمات رسانی خود را  افزایش دهند تا مشتریان رضایتمندی بیشتری داشته باشند. اگر شما هم می خواهید این تجهیزات را با قیمت مناسب، خدمات مشاوره و پشتیبانی دریافت کنید، پردیس صنعت را پیشنهاد می دهیم.

خرید تجهیزات صاف کاری و نقاشی خودرو

خرید تجهیزات رنگ نقاشی و صافکاری خودرو هم به صورت حضوری و هم اینترنتی امکان پذیر است. این تجهیزات را می توانید از بهترین برندها در فروشگاه اینترنتی پردیس صنعت تهیه کنید.

کیفیت تمام محصولات و دستگاه ها تضمین شده، قیمت مناسب دارد و خدمات پس از فروش محصولات نیز به شما عزیزان ارائه می گردد. برای مجهز کردن تعمیرگاه خود، انواع تجهیزات تعمیرگاهی را از پردیس صنعت. بخواهید.

خرید تجهیزات تعویض روغنی، تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سنگین، خط معاینه فنی انواع خودرو و موتور سیکلت و تمام دستگاه هایی که با این حوزه مرتبط هستند از طریق همین شرکت ارائه می شود.