تجهیزات و لوازم تعویض روغنی

خرید تجهیزات تعویض روغن

خرید تجهیزات تعویض روغن

لوازم تعویض روغنی خودرو

تجهیزات تعویض روغنی خودرو عبارت است از یک سری دستگاه ها که برای تعویض روغن انواع وسیله نقلیه به کار می روند. این تجهیزات، تمام فرآیند تعویض روغن را به سادگی امکان پذیر می سازند.

در فهرست انواع تجهیزات مخصوص تعویض روغن خودرو، نامی از کمپرسور هوا و انواع پمپ مکش هم به چشم می خورد. عملکرد این دستگاه ها در کنار هم باعث می‌شود تجهیزات تعمیرگاهی خودرو به بهترین شکل، نیاز تعویض روغنی را برآورده سازند.

خرید تجهیزات تعویض روغن خودرو در کنار خرید تجهیزات برق و باطری خودرو، تجهیزات آپاراتی و تجهیزات صافکاری و نقاشی اهمیت دارد. تعمیرگاه های مجهز، حتماً انواع دستگاه های تعویض روغنی خودرو را در چک لیست تجهیزات ضروری دارند.

در تعمیرگاه های خودرو، هنگام تعویض روغن با موادی مانند انواع روغن موتور، گریس و واسکازین سر و کار داریم. این مواد به کمک همان دستگاه های تعویض روغنی برای خودرو به کار می روند.

دلایل زیادی وجود دارد که اهمیت استفاده از تجهیزات تعویض روغنی را توضیح می دهد. فرض کنید روغن خودروی شما آلوده شده است و باید به طور کامل روغن را عوض کنید. اگر روغن خودرو به موقع عوض نشود در عملکرد موتور خودرو تاثیر منفی دارد و از همه مهمتر باعث آلوده شدن محیط زیست می گردد.

به این ترتیب توجه داشته باشید که تجهیزاتی که در تعویض روغنی وسایل نقلیه به کار می روند، باید با کارایی بالا این عملیات را انجام دهند. قیمت خرید دستگاه تعویض روغن از برندهای مختلف، متفاوت است. نکات مهمی وجود دارد که باید در خرید این دستگاه ها در نظر بگیرید که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

انواع تجهیزات تعویض روغنی خودرو

تعویض روغن خودرو، تعویض روغن موتور و بررسی روغن گیربکس ها، عملیات و فرایندی هستند که در تعمیرگاه های تخصصی انواع خودروهای سبک و سنگین انجام می گیرند.

فروشگاه های اینترنتی و شرکت ‌هایی که تجهیزات تعمیرگاهی خودرو را ارائه می دهند، فهرست کاملی از این دستگاه ها را در اختیار مشتری می‌گذارند. مشخصات فنی هر دستگاه، منحصر به فرد است. اینکه به کدام یک از تجهیزات نیاز دارید به شرایط تعمیرگاه شما بستگی دارد.

انواع تجهیزات مخصوص تعویض روغن اتومبیل که در فروشگاه اینترنتی پردیس صنعت ارائه می شود به صورت زیر هستند:

  • گریس پمپ
  • کمپرسور هوا
  • ساکشن روغن بادی
  • ساکشن گیربکس اتوماتیک
  • واسکازین پمپ

همانطور که در فهرست فوق مشاهده می کنید، چند دستگاه، دارای عملکردی شبیه به یک پمپ هستند که می‌توانند واسکازین، گریس و روغن ها را از طریق ایجاد محیط خلاء مکش کنند.

تعویض روغن با دستگاه های مجهز، در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود و این یعنی شما می‌توانید در تعمیرگاه، کار مشتریان خود را سریع تر راه اندازی کنید.

به طور مثال، دستگاه ساکشن روغن می تواند روغن موتور را به سرعت تخلیه کند. ساکشن روغن در انواع ساکشن بادی و ساکشن برقی در بازار وجود دارد و هر کدام یک سری ویژگی های خاص ارائه می دهند. مثال دیگر، دستگاه گریس پمپ است که از طریق فرایند تزریق می تواند گریس را در موقعیت های مورد نظر هدایت کند.

خرید تجهیزات و لوازم تعویض روغنی خودرو

خوشبختانه شرکت پردیس صنعت، یکی از بهترین مراجع آنلاین برای استعلام قیمت تجهیزات تعویض روغن و خرید اینترنتی تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل است.

انواع دستگاه هایی که در فوق به آن اشاره کردیم از طریق همین فروشگاه اینترنتی قابل تامین هستند. کافیست با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را درباره مشخصات فنی دستگاه ها و قیمت فروش به شما ارائه دهند.