تجهیزات زیر و بندسازی

زیروبندسازی خودرو

زیروبندسازی خودرو

تجهیزات زیر و بندسازی خودرو

تجهیزات زیر و بندسازی خودرو همانطور که از نام آن ها مشخص است، برای بازرسی و تعمیرات تمام قطعات خودرو از قسمت زیرین آن استفاده می شوند. این تجهیزات، شامل یک سری ماشین آلات، لوازم و ابزارها هستند.

دستگاه هایی که برای زیروبندسازی وسایل نقلیه سبک و سنگین استفاده می شوند، انواع مختلفی دارند و هر کدام برای یک هدف خاص ساخته شده اند. متداول ترین تجهیزات مربوط به زیروبندسازی خودرو در معتبرترین تعمیرگاه های اتومبیل وجود دارند.

اگر دقت کرده باشید زمانی که خودروی خود را برای تعمیرات، تعویض لاستیک، بازرسی موتور یا تعویض چرخ ها به تعمیرگاه می برید، از دستگاه‌های متنوعی برای راه اندازی کارهای شما استفاده می شود.

انواع تجهیزات تعمیرگاهی خودرو در فروشگاه پردیس صنعت با کیفیت بسیار بالا برای خرید فراهم شده‌اند. می توانید در میان محصولات مختلف، تجهیزات زیروبندسازی را هم پیدا کنید.

از آنجایی که تعمیرگاه های خودروهای سبک در شهرهای مختلف، خدمات را برای صاحبان خودروها ارائه می دهند، لازم است برای افزایش کیفیت خدمات، بهترین تجهیزات را تهیه کنند. در قسمت بعدی با انواع تجهیزات مربوط به زیروبندسازی خودروهای سواری آشنا می شویم.

انواع تجهیزات زیروبندسازی خودرو و ویژگی آن ها

تجهیزاتی که به زیروبندسازی خودرو مربوط هستند و در فروشگاه اینترنتی پردیس صنعت ارائه شده اند، به صورت زیر معرفی می گردند:

  • جک قیچی
  • جک قیچی دوبل
  • میزان فرمان
  • جک چهار ستون
  • دیسک تراش

هر کدام از انواع دستگاه های فوق برای یک سری خدمات مربوط به زیروبندسازی در تعمیرگاه خودرو  استفاده می شوند. به طور مثال، انواع جک دو ستون و جک چهار ستون برای حرکت دادن خودروها به سمت بالا و رسیدگی به قطعات و لوازم زیر اتومبیل است.

انواع جک قیچی معمولی و جک قیچی دوبل، تجهیزاتی بسیار کارآمد هستند که طراحی آنها بر اساس سیستم هیدرولیکی و بالابری انجام گرفته است.

نکته مهم درباره تجهیزات مربوط به زیروبندسازی خودرو این است که اگر نامی از تجهیزات جلوبندسازی یا جلوبندی خودرو هم شنیدید، در واقع به همین موارد مربوط می شود.

بازرسی سیستم تعلیق خودرو، بازرسی کمک فنرها، کنترل کردن چرخ های عقب و جلو، تنظیم فرمان خودرو، بررسی کردن تمام اتصالات مربوط به چرخ و غیره از طریق تجهیزات زیروبندسازی خودرو انجام می گیرد.

دلایل زیادی باعث خرابی قطعات خودرو می شوند. در واقع، تجهیزات مکانیکی خودرو، تجهیزات آپاراتی خودرو و غیره مشکلات به عیب یابی و نحوه برطرف کردن آنها بسیار کمک می کند.

خرید تجهیزات زیروبندسازی خودرو از پردیس صنعت

اکنون که با مهمترین تجهیزات مربوط به زیروبندسازی خودرو آشنا شدید، به شما اطمینان می دهیم که این محصولات با کیفیت بسیار عالی در فروشگاه اینترنتی پردیس صنعت ارائه می شوند. اگر صاحب تعمیرگاه هستید، می توانید محصولات را به صورت غیرحضوری سفارش دهید و در محل تعمیرگاه خود تحویل بگیرید.

کارشناسان فروش در شرکت پردیس صنعت، آماده ارائه راهنمایی های لازم برای خرید تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل به شما عزیزان هستند.

تمام دستگاه ها از بهترین و معروف ترین برندها فراهم می شوند. خدمات مشاوره خرید، پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات نیز در نظر گرفته شده است.

با خرید اینترنتی تجهیزات تعمیرگاهی خودرو، در وقت و انرژی خود صرفه جویی می کنید. پردیس صنعت ارائه دهنده این تجهیزات مسیر خرید را برای شما هموار تر ساخته است.