تجهیزات عمومی تعمیرگاه

تجهیزات عمومی تعمیرگاه خودرو

تجهیزات عمومی تعمیرگاه خودرو

تجهیزات عمومی تعمیرگاه

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که انواع تجهیزات عمومی تعمیرگاه چه دستگاه هایی هستند؟ حتماً برای یک بار هم که شده خودروی خود را به تعمیرگاه برده اید تا توسط مکانیک، بازرسی شود. خدمات مختلفی از جمله تعویض لاستیک ها یا تعویض روغن موتور هم برای شما انجام شده است؛ تمام این کارها با استفاده از بهترین و جدیدترین تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل ارائه می شود. بدون تجهیزات و دستگاه های مخصوص، خدمات رسانی به انواع خودروها تقریباً غیرممکن است.

دستگاه ها و لوازم و ابزارهای متنوعی در تعمیرگاه های خودرو به کار می روند. برخی از دستگاه ها تخصصی تر هستند و برخی دیگر، جزو لوازم کمکی محسوب می شود. به طور مثال، دستگاهی نظیر لاستیک درار خودروهای سواری، یک ابزار کار مهم است و برای تعویض لاستیک های فرسوده و پنچرگیری کاربرد دارد.

برخی دیگر از تجهیزات عمومی تعمیرگاه خودروهای سواری و سنگین، مخصوص بازرسی های فنی داخل خودرو هستند. مثلاً جک دو ستون و جک چهارستون، انواع جک سوسماری و یا جک موتور درار، نمونه هایی از این دستگاه ها به شمار می روند.

فروشگاه اینترنتی پردیس صنعت توانسته با تأمین مهم ترین تجهیزات عمومی تعمیرگاه، این نیاز را برای صاحبان تعمیرگاه های خودروهای سواری و سنگین برآورده سازد.

انواع تجهیزات عمومی تعمیرگاه خودرو

  • جک گیربکس درار
  • جک سوسماری
  • خرک
  • جک موتور درار
  • استند موتور
  • موتور بند

در فهرست فوق، انواع تجهیزات عمومی تعمیرگاه را ملاحظه می کنید که در فروشگاه اینترنتی پردیس صنعت ارائه می شود. هر کدام از این دستگاه ها با هدف خاصی در تعمیرگاه به کار می روند. به طور مثال، چنانچه هدف شما بررسی موتور خودرو و تعمیر برخی قسمت های آن باشد باید الزاماً از دستگاه جک موتور درار استفاده کنید.

آنچه مهم است اینکه تمام ابزارها و دستگاه های تعمیرگاهی خودرو باید از استحکام و دوام بالایی برخوردار باشند؛ چرا که وزن خودروها زیاد است و قطعات هم از جنس فولاد و یا آلیاژها ساخته شده اند. خرید تجهیزات باکیفیت به منزله افزایش کارایی خدمات تعمیرگاهی و ایمنی کارکنان است.

خرید تجهیزات عمومی تعمیرگاه های خودرو

برای خرید انواع تجهیزات عمومی تعمیرگاه خودرو سبک و سنگین می توانید هم به روش اینترنتی و هم به صورت حضوری اقدام کنید. خرید اینترنتی این تجهیزات در وقت شما صرفه جویی می کند. از طرفی دیگر می توانید دستگاه های مختلف را در کنار هم در وبسایت فروشگاهی پردیس صنعت مقایسه نمایید.

برای خرید انواع تجهیزات عمومی مخصوص تعمیرگاه ماشین باید یک سری نکات را در نظر بگیرید. مهمترین نکته این است که نیاز تعمیرگاه شما برای خدمات به خودروها چیست. آیا خودروهای سبک را تعمیر می کنید یا فقط برای خودروهای سنگین سرویس دهی می دهید؟! اگر نیاز و هدف خود را معین کنید، فرآیند خرید برایتان راحت تر می شود.

برای خرید انواع تجهیزات تعمیرگاهی خودرو و اطلاع از قیمت تجهیزات عمومی تعمیرگاه می توانید با کارشناسان پردیس صنعت تماس بگیرید. این محصولات همراه با ضمانت و گارانتی ارائه می شوند و خدمات پس از فروش هم در نظر گرفته شده است. همین حالا برای تجهیز کردن تعمیرگاه خود اقدام نمایید.