تجهیزات مکانیکی

تجهیزات تعمیرگاهی و مکانیکی خودرو

تجهیزات تعمیرگاهی و مکانیکی خودرو

لوازم مکانیکی خودرو

تجهیزات مکانیکی خودرو از مهمترین لوازم و ماشین آلات صنعتی هستند که برای تعمیرگاه های خودرو در قسمت خدمات مکانیکی وسایل نقلیه به کار می روند.

تجهیزات تعمیرگاهی و لوازم مکانیکی خودرو شامل دستگاه های مختلف می باشند که هر کدام برای یک قسمت از تعمیرگاه به کار می‌روند. برخی از این تجهیزات، کاربردهای بیشتری دارند و برخی دیگر در شرایط خاص استفاده می شوند. همچنین این لوازم و ماشین آلات، ابعاد و اندازه های متفاوتی دارند.

قیمت تجهیزات تعمیرگاهی  و مکانیکی خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. بسته به اینکه دستگاه ها یا لوازم و وسایل متعلق به کدام برند سازنده هستند و اینکه قیمت مواد اولیه در ساخت آنها چگونه تغییر می کند، در قیمت نهایی ماشین آلات یا لوازم تأثیرگذار است.

از آنجایی که مجهز کردن تعمیرگاه های خودرو با ماشین آلات، دستگاه ها و ابزارهای تعمیر و خدمات مکانیکی خودرو بسیار اهمیت دارد، آن دسته از مراکزی که مجهزتر باشند، خدمات بهتری ارائه می دهند و در نتیجه رضایتمندی مشتریان افزایش خواهد داشت.

به این ترتیب در قسمت بعدی شما را با انواع تجهیزات مکانیکی خودرو و اهمیت آن ها در تعمیرگاه ها آشنا می کنیم.

انواع تجهیزات مکانیکی خودرو

انواع تجهیزات مکانیکی خودرو با اهداف مختلف در تعمیرگاه های خودروهای سبک و سنگین استفاده می ‌شوند. به واسطه همین تجهیزات شامل ابزارها و دستگاه ها، عیب یابی وسیله نقلیه در کوتاهترین زمان میسر خواهد شد.

برخی از این تجهیزات برای عیب یابی و پیدا کردن مشکلات در وسایل نقلیه طراحی شده اند و برخی دیگر صرفاً برای برطرف کردن آن مشکل عیب یا نقص به کار می رود.

دسته دیگر از تجهیزات تعمیرگاهی و مکانیکی خودرو برای کنترل کردن وضعیت قطعات یا لوازم خودرو به کار می روند. معمولاً به واسطه استفاده از این تجهیزات، تعمیرکاران مطمئن می شوند که قسمت های مختلف خودرو صحیح کار می‌کند و هیچ عیبی ندارد.

مهمترین تجهیزات مکانیکی خودرو که در تعمیرگاه ها استفاده می شود و هم اکنون نیز می توانید از فروشگاه پردیس صنعت خریداری کنید به ترتیب زیر هستند:

  • جک دو ستون
  • جک قیچی دوبل
  • انژکتور شو
  • تست پنج گاز
  • دیاگ
  • قطعه شو

علاوه بر موارد فوق، لوازمی مانند انواع آچار، جعبه آچار، دستگاه های ساکشن واسکازین و گریس و روغن در تعمیرگاه های خودروهای سبک و سنگین استفاده می‌شوند.

کار کردن با دستگاه های مکانیکی خودرو، مهارت و تجربه زیادی می‌خواهد. کسانی که به کار کردن با جک های دو ستون مخصوص خودروهای سبک آشنا نیستند، بهتر است ابتدا نحوه کارکردن با آنها را بیاموزند.

سعی کنید خدمات تعمیر یا مکانیک خودرو را از تعمیرگاه های  معتبر، با تجربه و مهارت بالا دریافت کنید. بهترین تعمیرگاه های خودرو در زمینه مکانیک خودرو یا عیب یابی قسمت های مختلف خودروهای سبک و سنگین، مشاوره ‌های لازم را هم به صاحبان خودروها ارائه می دهند.

خرید لوازم مکانیکی خودرو

خرید تجهیزات تعمیرگاهی و مکانیکی خودرو از فروشگاه پردیس صنعت این مزیت را دارد که مطمئن هستید تمام دستگاه ها با کیفیت بالا به شما ارائه می شوند.

اگر صاحب تعمیرگاه خودرو هستید و می خواهید تجهیزات خود را به روزتر و جدیدتر کنید، همین حالا با کارشناسان فروش در شرکت پردیس صنعت تماس بگیرید. برخی از انواع دستگاه های موجود در تعمیرگاه ها ضرورت دارند و برخی دیگر برای اهداف خاصی استفاده می شوند.

در هر صورت، برای دریافت قیمت دستگاه های مکانیک خودرو، اطلاع از موجودی انبار یا ثبت سفارش روی تعداد از هر دستگاه می توانید با پردیس صنعت تماس بگیرید. تضمین قیمت و کیفیت و گارانتی محصولات برای مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.