تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سنگین

تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سنگین

تجهیزات تعمیرگاهی برای خودروهای سنگین

تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سنگین

تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سنگین شامل تمام دستگاه هایی است که برای تعمیرات انواع ماشین سنگین شامل اتوبوس و کامیون ها به کار می روند. تجهیزاتی که برای خودروهای سنگین در بازار وجود دارد، همگی از بهترین مصالح و مواد اولیه ساخته شده‌اند تا دوام و استحکام لازم را داشته باشند.

تجهیزات مخصوص به تعمیرگاه های خودروهای سنگین در برخی عملیات و کارکردها، به تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سواری شباهت دارند اما از نظر ابعاد و اندازه، بزرگتر هستند.

به طور مثال، تجهیزات لاستیک درار برای خودروهای سنگین و خودروهای سواری وجود دارد، اما از نظر اندازه دستگاه با هم فرق دارند. لاستیک درار سنگین ابعاد بزرگتری دارد، چون اندازه لاستیک وسایل نقلیه اتوبوس، کامیون یا تریلی ها چندین برابر خودروهای سواری هستند.

خرید و فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سنگین از طریق شرکت ‌های صنعتی تولیدکننده یا بازرگانی امکان پذیر است. شرکت پردیس صنعت یکی از معتبرترین مراکزی است که تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل را برای خودروهای سبک و سنگین تامین می کند.

اگر تعمیرگاه خودروهای سنگین دارید و می خواهید تجهیزات خود را به روز کنید، برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. در قسمت بعدی انواع دستگاه ها و تجهیزاتی که برای خودروهای سنگین مورد نیاز هستند، معرفی می شود. می توانید برای خرید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

انواع تجهیزات تعمیرگاهی مخصوص خودروهای سنگین

تجهیزات تعمیرگاهی برای خودروهای سنگین که در شرکت پردیس صنعت تامین می ‌شوند به صورت زیر هستند:

  • لاستیک درار سنگین
  • بالانس چرخ سنگین
  • میزان فرمان
  • بکس بادی
  • جک بالابر پرتابل
  • شارژ گاز کولر

هر کدام از تجهیزات ذکر شده در فوق برای یک هدف در تعمیرگاه ماشین های سنگین به کار می روند. به طور مثال، جک بالابر پرتابل عبارت است از یک جک چهار ستون با ابعاد بزرگ که خودروهای سنگین درست روی تکیه گاه آنها قرار می گیرد و با استفاده از فناوری بالابری، خودرو به سمت بالا انتقال داده می شود. این نوع جک ها برای چک کردن قسمت های زیرین خودرو به کار می روند.

در مقابل، تجهیزات تعمیرگاهی برای خودروهای سنگین از جمله لاستیک درار سنگین برای کنترل لاستیک های اتوبوس، کامیون یا تریلی، پنچرگیری و عیب یابی به کار می روند.

هر کدام از دستگاه ها با هدف خاصی در تعمیرگاه های خودروهای سنگین استفاده می شوند. همه اتوبوس‌ها، کامیون ها و تریلی ها نیاز به بازرسی چک کردن و تعمیرات دارند. تعمیرگاه های خودرو های سنگین تمام خدمات را با بهترین دستگاه ها ارائه می دهند تا ایمنی خودرو و سلامت سرنشینان فراهم شود.

خرید تجهیزات تعمیرگاهی خودروهای سنگین

امکان خرید تجهیزات تعمیرگاهی مخصوص خودروهای سنگین از فروشگاه اینترنتی پردیس صنعت به راحتی فراهم شده است. کافیست فهرست دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز خود را از لیست محصولات انتخاب کنید و سپس با کارشناسان فروش تماس بگیرید. قیمت انواع تجهیزات تعمیرگاهی بسیار مناسب در نظر گرفته شده و شرایط خرید کردن هم راحت تر شده است.

حتی می توانید دستگاه های تعمیرگاه خودروهای سنگین را به صورت اینترنتی و غیرحضوری سفارش دهید. اگر سوالی درباره قیمت لاستیک درار سنگین یا سایر دستگاه ها دارید، یا می خواهید درباره مشخصات فنی این محصولات سوال کنید، کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.