خط معاینه فنی سواری، سنگین و موتورسیکلت

خط معاینه فنی سواری، سنگین و موتورسیکلت

خط معاینه فنی

خط معاینه فنی سواری، سنگین و موتورسیکلت

خط معاینه فنی سواری سنگین و موتورسیکلت عبارت است از همان تجهیزات و ابزارهایی که برای معاینه فنی استفاده می شود. حتماً شما هم خودروی خود را تا به حال برای معاینه فنی به مرکز تخصصی برده ‌اید؛ مرکز معاینه فنی، یک مرکز مجهز است که تمام قسمت های خودروی شما را کنترل می کند.

در این مرکز تخصصی، ترمز خودرو چک می شود؛ سیستم های برق و روشنایی شما از نظر سلامت عملکرد کنترل می‌ شوند و همچنین قطعات موتور خودرو و نحوه عملکرد آن و بهینه ‌سازی مصرف سوخت توسط تکنسین ها بررسی می گردد.

اهمیت استفاده از خدمات معاینه فنی برای خودروهای سواری و خودروهای سنگین شناخته شده است. این موضوع برای معاینه فنی موتورسیکلت هم وجود دارد.

شاید بپرسید که چرا به معاینه فنی نیاز داریم؟ و ما به شما خواهیم گفت، معاینه فنی، به سلامت وسیله نقلیه شما مربوط می شود و این یعنی ایمنی خود شما تضمین خواهد شد.

در خط معاینه فنی سواری، سنگین و موتورسیکلت چه مواردی چک می شوند؟

در خط معاینه فنی سواری سنگین و موتورسیکلت تمام قطعات خودرو، از کوچک ترین تا بزرگ ترین قطعات توسط وسایل و دستگاه کنترل می شوند.

در تعمیرگاه های تخصصی خودرو، ابتدا یک خودرو کاملاً بازرسی می شود تا صاحب خودرو اطمینان حاصل کند که خودرو سالم است. سپس وسیله نقلیه را به مرکز معاینه فنی می برد تا کارها انجام شوند.

خدماتی که در مرکز معاینه فنی برای انواع خودروهای سواری، خودرو سنگین و موتورسیکلت ارائه می شوند به صورت زیر هستند:

  • خط معاینه فنی سواری سنگین و موتورسیکلت برای بررسی تجهیزات داخل کابین خودرو نظیر کمربندهای ایمنی- سیستم سرمایشی و گرمایشی
  • معاینه فنی سیستم های روشنایی – چراغ جلو و عقب – چراغ ترمز– چراغ های راهنما
  • معاینه فنی برای کنترل اگزوز وسیله نقلیه – ترمزها- میزان تولید آلاینده ها- کمک فنرها- سیستم های جلوبندی- بررسی عملکرد موتور ماشین

انواع خط معاینه فنی سواری سنگین و موتورسیکلت برای خرید

تجهیزات خط معاینه فنی سواری سنگین و موتورسیکلت باید از بهترین مدل ها و برندها انتخاب شوند تا بتوان با آنها هر وسیله نقلیه ای را بررسی کرد.

انواع خطوط معاینه فنی که برای خودروهای سواری و خودروهای سنگین و موتورسیکلت توسط شرکت پردیس صنعت ارائه می شوند به صورت زیر دسته بندی شده اند:

قیمت دستگاه های خطوط مرکز معاینه فنی وسایل نقلیه بر اساس مدل و نوع کاربری آن ها متفاوت است.

دستگاه های معاینه فنی برای تنظیم نور ماشین یا موتور سیکلت، تست لاین، تست آلاینده ها، بررسی کمک فنرها، و البته سایر دستگاه ها در شرکت پردیس صنعت برای صاحبان تعمیرگاه های تخصصی و مراکز معاینه فنی ارائه می شود.

اگر به خرید انواع خطوط معاینه فنی نیاز دارید و می خواهید به خودروهای سواری، خودرو سنگین و انواع موتور سیکلت خدمات رسانی کنید، با کارشناسان پردیس صنعت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

قبل از خرید هر نوع دستگاه یا انواع خط معاینه فنی سواری سنگین و موتورسیکلت حتماً یک مشاوره دریافت کنید. این دستگاه ها گران قیمت هستند و باید در خرید خود، عاقلانه و هوشمندانه تصمیم بگیرید.