تجهیزات تعمیرگاهی خودرو

فروش لوازم تعمیرگاهی خودرو

مجموعه پردیس صنعت، عرضه کننده انواع تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل در سال 1373 با هدف عرضه ابزارآلات صنعتی در شهر اصفهان شروع به فعالیت نمود. در ابتدا محصولات عرضه شده بیشتر محدود به ابزار و تجهیزات سبک صنعتی بود اما در ادامه و با گذشت تنها دو سال از شروع فعالیت با ایجاد شاخه هایی جدید، حیطه محصولات عرضه شده به ارائه انواع تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل گسترش یافت. بعضی از این تجهیزات تعمیرگاهی که از شرکت های تولید کننده داخلی و بخشی به صورت واردات مستقیم از شرکت های آسیایی و اروپایی بوده است، عمدتاً مورد استفاده تعمیرگاه های ایران خودرو و سایپا، آپاراتی ها، تعویض روغنی ها و … می باشد.

اصلی ترین محصولات پردیس صنعت عبارتند از:

انواع لاستیک درآر و بالانس چرخ سواری و کامیونی، انواع عیب یاب (دیاگ)، تست و شستشوی انژکتور، انواع جک های بالابر اتومبیل های سبک و سنگین، انواع تست و شارژ گاز کولر، و استارتر باطری، انواع میزان فرمان کامپیوتری اتومبیل سبک و سنگین، انواع جک موتور درآر، پرس و جک سوسماری، انواع کارواش های تونلی سواری و کامیونی، انواع شاسی کش، خشک کن موضعی و انواع اتاق رنگ، انواع ساکشن روغن، انواع پمپ گریس و واسکازین، انواع آچار بکس بادی و كمپرسورهاي هواي فشرده، و …

پردیس صنعت با بیش از یک دهه سابقه و کسب تجربه های بسیار، جهت هماهنگی با بازارهای معتبر و سهولت خرید مشتریان، سایت اینترنتی پردیس صنعت را راه اندازی کرد و بازار مخاطب خود را به سراسر ایران گسترش داد و با بررسی و مهندسی مستمر، تلاش نموده است در بین نتایج جستجوی محصولات مربوطه توسط کاربران اینترنتی، در جستجوگرهای اینترنتی، جایگاه ویژه ای را داشته باشد.جهت آشنایی بیشتر با مجموعه پردیس صنعت، محصولات و مشخصات آنها همچنین مشاهده تقدیرنامه ها و نامه های رضایتمندی مشتریان می توانید بخش های مختلف سایت پردیس صنعت www.Pardis-sanat.net مراجعه نمائید.

شایان ذکر است، پرديس صنعت با حدود 25 سال سابقه در عرضه تجهيزات تعميرگاهي اتوموبيل در استان اصفهان و جنوب كشور بر خود می بالد که توانسته است، به عنوان مجموعه ای معتبر در میان نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو، سايپا و ….. همچنين ديگر تعميرگاه هاي اتومبيل شناخته شود.

بدیهی است یکی از رموز این موفقیت بهره گیری از تیم مستقر در واحد خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

لازم به ذکر است واحد خدمات پس از فروش این مجموعه توانسته است با استفاده از دو اصل دانش به روز و تجربه و تخصص علمی و فنی از نظر تامین قطعات يدکي اصلي و سرعت بالای سرویس دهي و ارائه مشاوره هاي تخصصي رضایت خاطر کلیه کارخانه ها و صنایع مصرف کننده این ماشین آلات را فراهم آورد و بیش ازپیش بر گسترش فعالیت خود در این عرصه بیفزاید.

امید آنکه در آینده نیز همچون گذشته بتوانیم با ارائه خدمات پس از فروش به روز و مرتب زمینه مساعد تري را در جهت خرید مشتریان عزیز فراهم آوریم.