پمپ باد دولت آباد

پمپ باد دولت آباد از مهمترین تجهیزات صنعتی برای واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ است. استفاده از یک کمپرسور باد می تواند راندمان کارها را افزایش دهد. تجهیزات کمپرسور هوا برای تولید هوای فشرده طراحی و ساخته شده اند.

تجهیزات ابزار دقیق در کمپرسور نصب شده است تا میزان فشار هوای خروجی و ورودی را برحسب psi اندازه گیری کند. این عدد نمایانگر توانایی دستگاه برای انجام کارها است. پمپ باد در واقع نیروی لازم برای کار کردن و ابزارهای بادی و پنوماتیک را فراهم می سازد.

با خرید پمپ باد در دولت آباد می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. انواع کمپرسورهای هوا با عملکرد های متفاوت در بازار وجود دارد. از این جهت می توانید از میان ده ها مدل، دستگاهی که مناسب کسب‌وکارتان است را انتخاب کنید.

در حال حاضر فروش کمپرسور هوا اسکرو، کمپرسور هوا سانتریفیوژ، کمپرسور هوا پیستونی یا رفت و برگشتی در بازار وجود دارد. مشخصات فنی هر کدام از این دستگاه ها متفاوت است. بر حسب نیاز خود و تعداد ساعات کاری در طول هفته می توانید این کمپرسورها را بررسی کرده و یکی را بخرید.

بیشتر بخوانید: خرید کمپرسور هوا در اصفهان + قیمت های روز

قیمت پمپ باد دولت آباد چقدر است؟

قیمت پمپ باد در دولت آباد با توجه به نحوه عملکرد آن و مشخصات فنی دستگاه تعریف می شود. کمپرسورهای بزرگتر که ظرفیت هوادهی بیشتری دارند، در واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و قیمت آن گران تر است. برای کاربردهای سنگین تر، به کمپرسور با ظرفیت بیشتر از ۱۰۰۰ لیتر نیاز دارید. این عدد نشان دهنده مخزن کمپرسور برای ذخیره سازی هوای فشرده است.

برای خرید پمپ باد در دولت آباد می توانید با شرکت پردیس صنعت به عنوان نماینده فروش پمپ باد در اصفهان تماس بگیرید. انواع برندهای کمپرسور در این مجموعه ارائه می شود.

کمپرسور باد کدخدایی، کمپرسور هوا فینی، کمپرسور هوا ابداع، کمپرسور هوا پردیس، کمپرسور هوا بنزینی، کمپرسور باد مفیدی، کمپرسور باد سپاهان، کمپرسور باد صفوی، نمونه ای از محصولات موجود است. قیمت هر کدام از انواع کمپرسورهای هوا را می توانید از کارشناسان فروش در این شرکت جویا شوید.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو