جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرمانشاه

هنگام انتخاب و خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرمانشاه باید بررسی کنید که به جک دو ستون نیاز دارید یا جک چهار ستون یا جک قیچی. این سه مدل جک بالابری خودرو از رایج ترین ها هستند و بسیاری از خدمات تعمیرات وسایل نقلیه توسط همین تجهیزات انجام می گیرد.

هر کدام از انواع جک های تعمیرگاهی بالابری دارای یک سری مزایا هستند و از نظر مشخصات فنی نیز با هم فرق دارند. عملکرد جک تعمیرگاهی این است که خودرو را تا ارتفاع معینی بالا ببرد، تا تعمیرکاران بتوانند خیلی راحت، خودرو را بازرسی کنند.

خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرمانشاه

اینکه کدام یک از انواع جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرمانشاه برای کسب و کار شما مناسب تر است، به عوامل مختلفی بستگی دارد. نیاز تعمیرگاه به انواع جک بالابری برای تعمیرات خودرو، متراژ تعمیرگاه و بودجه مالی برای خرید، مهم ترین موارد هستند.

بیشتر بخوانید: خرید تجهیزات صافکاری و نقاشی خودرو در اصفهان

جک دو ستون بهتر است یا جک چهار ستون؟

جک دو ستون و جک 4 ستون، دو تا از پرکاربردترین انواع جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرمانشاه هستند و کارایی زیادی دارند. انتخاب بین این دو مدل جک بالابری، به متراژ تعمیرگاه و نوع خدمات بستگی دارد.

برای نصب جک تعمیرگاهی دو ستون، به فضای کمتری نیاز است اما برای نصب جک های چهار ستون باید متراژ تعمیرگاه، بزرگ تر باشد. برخی از جک های بالابری، تک مرحله ای و برخی دیگر، دو مرحله ای هستند. این شرایط موجب می شود تا حرکت نرم و روان تر خودرو به سمت بالا یا پایین، فرآهم شود.خرید جک تعمیرگاهی با قیمت مناسب و تضمین کیفیت

خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرمانشاه یک سرمایه گذاری خوب برای بلند مدت است. مدل جک تعمیرگاهی، مشخصات فنی، ظرفیت بالابری، فناوری در ساخت جک بالابری و البته قیمت جک تعمیرگاهی بالابر خودرو، گزینه های مهم در خرید هستند.

ما در شرکت پردیس صنعت، بهترین تجهیزات تعمیرگاهی را با تضمین کیفیت و خدمات گسترده فروش و پس از فروش، برای همه مشتریان عزیز ارائه می دهیم. قبل از خرید، سوالات خود را بپرسید و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو