جک تعمیرگاهی بالابر خودرو یاسوج

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو یاسوج برای انجام خدمات تعمیرات – بازرسی یا تعویض قطعات وسایل نقلیه به کار می رود، دارای انواع مختلفی است و برای بالا یا پایین بردن ماشین ها مناسب است.

ظرفیت وزنی انواع جک بالابری خودرو در یاسوج بر اساس مدل آن تعریف می شود. بنابراین صاحبان واحدهای تعمیرگاهی می توانند خدمات را برای خودروهای سواری، کامیونت ها یا کامیون و اتوبوس هم ارائه دهند.

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو یاسوج

برای نصب جک تعمیرگاهی بالابر خودرو، به حداقل فضا نیاز دارید چون ماشین در جهت عمودی حرکت می کند. لذا یکی از نکاتی که برای خرید جک بالابری تعمیرگاهی باید مورد توجه قرار دهید، ارتفاع بالابری جک است. ابعاد تعمیرگاه یا گاراژ که برای این کسب و کار در نظر دارید به شما می گوید به کدام یک از مدل های جک تعمیرگاهی بالابر خودرو یاسوج نیاز دارید و باید چقدر بودجه مالی لحاظ کنید.

بیشتر بخوانید: فروش کمپرسور هوا اصفهان

مزایای جک تعمیرگاهی بالابر خودرو چیست؟

خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو یاسوج، مزایای زیادی را به دنبال دارد. اول آنکه رسیدگی به کارهای تعمیرات – نگهداری انواع وسایل نقلیه، راحت تر و سریع تر امکان‌پذیر است. دومین مزیت، کمک به مدیریت بهتر کارهای تعمیرگاه و افزایش رضایتمندی مشتریان است.

سومین مزیت استفاده از جک تعمیرگاهی خودرو، تضمین ایمنی محیط کار و نیروی انسانی است. انواع جک بالابری به گونه ای طراحی می شوند که بتوانند وزن خودروهای سبک و سنگین را به خوبی تحمل کنند. دوام و پایداری در طولانی مدت، مزیت دیگر این تجهیزات تعمیرگاهی در یاسوج است.

بیشتر بخوانید: مرکز فروش خط معاینه فنی ماشین و موتورسیکلت

جک تعمیرگاهی را از کجا بخریم؟

برای خرید جک دو ستون، جک قیچی هیدرولیکی، جک چهار ستون، جک میزان فرمان، جک مکانیکی، جک چرخ آزاد کن، جک تشخیص رنگ و سایر تجهیزات مورد نیاز برای یک تعمیرگاه تخصصی خودرو، می توانید با کارشناسان فروش در شرکت پردیس صنعت تماس بگیرید.

انواع تجهیزات بالابری خودرو با تضمین کیفیت و خدمات گسترده پس از فروش ارائه می شوند. کافیست برای استعلام قیمت جک تعمیرگاهی در یاسوج، با این شرکت تماس بگیرید.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو