پمپ باد درچه پیاز

انواع پمپ باد درچه پیاز برای خرید وجود دارد که از نظر عملکردی و قیمت با هم متفاوتند. کمپرسور باد بر حسب ظرفیت مخزن و حجم هوای فشرده، همچنین نحوه عملکرد با هم فرق دارند. کمپرسورهای هوا اسکرو و کمپرسورهای رفت و برگشتی، دو نوع پر فروش این تجهیزات محسوب می شوند.

سال های زیادی از پمپ باد رفت و برگشتی به طور گسترده برای کاربردهای صنعتی و تجاری استفاده می شود. این کمپرسورهای هوا، بیشتر از ۱۵۰ سال است که هنوز مورد استفاده قرار می گیرند.

کمپرسور باد درچه پیاز

نسل جدید پمپ باد درچه پیاز، کمپرسورهای سانتریفیوژ یا گریز از مرکز هستند. این تجهیزات بر اساس فناوری جدید طراحی و ساخته شده اند. علاوه بر فروش کمپرسور هوا سانتریفیوژ، تقاضا برای خرید کمپرسور هوا اسکرو نیز قابل توجه است. کمپرسورهای مارپیچی، از یک تیغه دوار برای حرکت دادن هوای داخل سیلندر استفاده می کنند.

علاوه بر توجه به تمام معیارهای فوق، سایر فاکتورها از جمله اندازه مخزن پمپ باد درچه پیاز، نحوه عملکرد، مدل موتور کمپرسور، و اندازه فشار هوای خروجی در خرید این تجهیزات تاثیر دارند. اگر مدل جدید پمپ باد را بخرید، هم در هزینه های تعمیرات- نگهداری صرفه جویی کرده اید، و هم راندمان کارها را افزایش خواهید داد.

آشنایی با شهر درچه پیاز در اصفهان

اهمیت نگهداری از پمپ باد

تامین هوای فشرده برای اکثر صنایع مهم است. از خطوط بسته بندی اقلام و محصولات تولیدی گرفته تا تامین هوا برای انجام کار توسط ابزارهای پنوماتیک، کمپرسورهای باد همه حوزه ها را پوشش می‌دهند. این تجهیزات اهمیت زیادی دارند پس باید در حفظ و نگهداری آنها تلاش کنید.

به طور کلی کمپرسورهای باد نیاز به تعمیرات و نگهداری طولانی مدت یا سخت ندارند، اما چنانچه این تجهیزات را خریدید به دستورالعمل های سازنده توجه داشته باشید.

پس از هر بار استفاده از پمپ باد در درچه پیاز آن را تمیز کنید و در جای مناسب قرار دهید. به صورت دوره‌ای، تمام قطعات کمپرسور را بازرسی کنید و مطمئن شوید که هیچ گونه نشتی ندارد. اپراتور کمپرسور، با یک آموزش ساده می تواند تمامی این کارها را انجام دهد.

خرید پمپ باد در درچه پیاز

شرکت پردیس صنعت به عنوان مرکز معتبر و تامین کننده پمپ باد در اصفهان، این محصولات را برای پوشش دهی کاربردهای مختلف خانگی و صنعتی ارائه می دهد. برای دریافت قیمت پمپ باد می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.