پمپ باد بهارستان

در میان تجهیزات و دستگاه های صنعتی، نام انواع کمپرسور به چشم می خورد. پمپ باد بهارستان دستگاه هایی هستند که از هوای فشرده برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند. این دستگاه ها برای تجهیزات کار، نظیر تمیزکاری، خشک کردن، بسته بندی یا سندبلاست سطوح به کار می روند.

در سال‌های اخیر انواع مختلف کمپرسورهای هوا در انتهای خطوط تولید استفاده می شوند تا فرآیند بسته بندی با راندمان بالا انجام بگیرد.

کمپرسور هوا بهارستان

طراحی و ساخت انواع پمپ باد با توجه به جدیدترین فناوری های روز و بر اساس دانش پیشرفته انجام می گیرد. کمپرسور باد، دستگاهی است که ساختار نسبتاً پیچیده‌ای دارد، اما عملکرد آن بسیار ساده است. هوای اتمسفر از مجرای ورودی وارد مخزن کمپرسور می شود و پس از فشرده سازی در آنجا ذخیره می گردد. بنابر نوع استفاده از این دستگاه ها هوای خروجی یک فشار معین دارد.

از هوای فشرده شده می توان برای انجام کارهای مختلف استفاده کرد؛ از جمله نیرو دادن به ابزارهای پنوماتیک؛ کار کردن با ابزارهای بادی؛ و قدرت بخشیدن به نوار نقاله یا تسمه های متحرک برای بسته بندی و انتقال کالاها و محصولات مختلف.

در صنعت برای استفاده از ذرات ساینده و تمیزکاری سطوح فلزی از تجهیزات سندبلاست استفاده می شود. یکی از اجزای این دستگاه ها، همان کمپرسور هوا است.

انواع پمپ باد بهارستان در اصفهان از منابع انرژی مختلفی به عنوان سوخت اولیه استفاده می کند. کمپرسور هوا گازوئیلی، کمپرسور هوا برقی و گاهی کمپرسور هوا با سوخت گاز طبیعی به کار می رود. مهمترین موارد استفاده از این دستگاه ها در صنایع غذایی، تولید نوشیدنی ها، صنایع چوب، فلزات، نفت و گاز و معادن است.چرا به خرید پمپ باد نیازمندیم؟

کمپرسورهای هوا، دستگاه های بسیار مهم و ضروری در زندگی روزمره و حتی در صنایع هستند. هوای فشرده بخشی مهمی از فرآیندهای صنعتی و تجاری محسوب می شود. هوای خروجی از پمپ باد در بهارستان برای انجام کارهای مختلف از جمله کار کردن با تجهیزات ساینده، تمیز کردن یا بسته بندی مصرف می شود. استفاده از کمپرسورهای هوا باعث سرعت بخشیدن به کارهای ساخت و ساز خواهد شد.

اینکه چرا به خرید پمپ باد در بهارستان نیاز دارید، دقیقاً به این علت است که می خواهید بهره‌وری کارها را بالاتر ببرید. اپراتور کمپرسور هوا نیاز به دانش تخصصی ندارد، پس هم در استخدام نیروی انسانی کارتان راحت تر است؛ و هم هزینه های سالانه از جمله پرداخت دستمزد و هزینه تعمیر و نگهداری کمپرسور هوا برایتان صرفه جویی خواهد شد.

چنانچه نیاز به دریافت مشاوره خرید کمپرسور هوا در اصفهان دارید می توانید با شرکت پردیس صنعت تماس بگیرید. کیفیت محصولات این شرکت تضمین شده است. همچنین ارسال به تمام شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو