جک تعمیرگاهی بالابر خودرو خرم آباد

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو خرم آباد در انواع مختلف با عملکرد مشابه برای انجام کارهای تعمیرات وسایل نقلیه به کار می‌روند. این تجهیزات تعمیرگاهی، راه حلی ساده و مقرون به صرفه هستند تا مکانیک بتواند یک خودرو را تا ارتفاع مورد نظر خود از سطح زمین بالا ببرد.

برخی خدمات مهم تعمیرگاهی از جمله تعویض قطعات خودرو، زیر و بندسازی، آپاراتی، میزان فرمان و … به واسطه انواع جک تعمیرگاهی بالابری، خیلی راحت‌تر انجام می‌شوند.

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو خرم آباد

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو خرم آباد دارای مدل‌های مختلف است. صاحبان تعمیرگاه‌های وسایل نقلیه سبک و سنگین، بسته به نوع خدماتی که ارائه می‌دهند از یکی از این تجهیزات استفاده می‌کنند.

پرفروش‌ترین انواع جک بالابری خودرو در خرم آباد برای اهداف مختلف عبارتند از: جک چهار ستون- جک دو ستون- جک قیچی- جک میزان فرمان- جک تشخیص رنگ- جک مکانیکی.

قیمت جک بالابری خودرو با توجه به مدل، برند سازنده و نحوه عملکرد آن تعریف می‌شود. انواع جک‌های تعمیرگاهی از نظر مشخصات فنی با یکدیگر فرق دارند. معیارهای مهمی وجود دارد که قبل از خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو خرم آباد باید آنها را در نظر بگیرید. در ادامه به این نکات مهم اشاره می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: درباره ترموستات خودرو و انواع آن بیشتر بدانید

راهنمای خرید جک بالابری خودرو در خرم آباد

گزینه‌های زیر از مهمترین عواملی هستند که موقع خرید جک تعمیرگاهی  بالابر خودرو خرم آباد باید در نظر بگیرید:

  • تعیین نیاز واحد تعمیرگاهی به خرید جک بالابری
  • نوع خدمات تعمیرات خودرو که به مشتری ارائه می‌شود
  • متراژ تعمیرگاه و ارزیابی فضای موجود برای نصب جک بالابری ماشین و استفاده از آن
  • تعداد نیروی انسانی که قرار است با جک بالابری کار کنند
  • ارتفاع بالابری و سرعت حرکت جک تعمیرگاهی به سمت بالا یا پایین
  • ظرفیت وزنی جک بالابری
  • منبع برق و سایر مشخصات فنی جک‌ تعمیرگاهی

اگر تجربه‌ای در خرید جک تعمیرگاهی بالابری خودرو ندارید، کارشناسان ما در شرکت پردیس صنعت اطلاعات فنی مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد. برای استعلام قیمت جک بالابری خودرو همین حالا با ما تماس بگیرید.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو