جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرج

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرج با کاربری متنوع برای انجام کارهای تعمیرات و سرویس انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین، به کار می رود. انواع جک بالابری خودرو برای تعمیرگاه های عمومی و تخصصی در بازار وجود دارد. این تجهیزات تعمیرگاهی از نظر مشخصات فنی، ابعاد و اندازه ها و نحوه استفاده، با همدیگر متفاوت هستند. انتخاب بهترین مدل جک بالابری خودرو در کرج، یک تصمیم گیری مهم است و باید برای آن وقت کافی اختصاص داد.

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرج

قیمت جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرج بر اساس نوع و کاربری و برند سازنده، متفاوت است؛ بنابراین لازم است ابتدا نیاز واحد تعمیرگاهی به خرید جک بالابری ماشین را تعیین کنید و سپس به سراغ مدل های موجود بروید. در هر صورت، برنامه ریزی برای خرید جک دو ستون، جک چهار ستون، جک قیچی یا سایر مدل های متداول جک تعمیرگاهی بالابر خودرو، نظیر جک تشخیص رنگ یا جک میزان فرمان، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.

در قسمت بعدی با نکات مهم در خرید جک بالابری مناسب برای انواع تعمیرگاه های خودرو آشنا می شویم. شما هم می توانید قیمت های جدید این تجهیزات را از کارشناسان ما در شرکت پردیس صنعت استعلام بگیرید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید 3 جک تعمیرگاهی پرکاربرد برای انواع خودرو7 نکته مهم که باید موقع خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو در کرج آنها را در نظر بگیرید

1- ظرفیت وزنی جک تعمیرگاهی

2- حداکثر ارتفاع بالابری

3- نوع وسیله نقلیه برای قرار گرفتن روی جک

4- فضای موجود برای نصب جک بالابری در تعمیرگاه

5- ویژگی های ایمنی و ابعاد و اندازه ها، منبع تغذیه و سایر مشخصات فنی

6- نحوه عملکرد جک بالابری

7- قیمت جک تعمیرگاهی خودرو

نکات فوق از مهم ترین مواردی هستند که باید هنگام خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو کرج آنها را در نظر داشته باشید.

موقع انتخاب یک جک بالابری باکیفیت، قطعاً لازم است مشخصات فنی محصول را بررسی کنید. این کار را از طریق کارشناسان فروش ما در شرکت پردیس صنعت دنبال کنید. تیم ما آمادگی لازم را برای رهنمایی همه مشتریان عزیز از سراسر ایران دارند.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو