جک تعمیرگاهی بالابر خودرو ایلام

اگر صاحب تعمیرگاه تخصصی خودرو هستید، انواع جک تعمیرگاهی بالابر خودرو ایلام جزو ضروریات کسب و کار شما است.

تفاوتی نمی کند که برای خودروهای سبک یا سنگین، خدمات تعمیرات یا سرویس اتومبیل را ارائه بدهید، چیزی که بسیار مهم اینکه بدون داشتن جک بالابری خودرو، انجام اکثر کارها برایتان مقدور نیست. به ویژه وقتی قرار باشد زیر و بندسازی خودرو را بازرسی کنید و یا تعمیراتی در قسمت زیر ماشین انجام دهید، انواع جک بالابری خودرو در ایلام اهمیت پیدا می کنند.

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو ایلام

قبل از انتخاب یکی از مدل های جک تعمیرگاهی بالابر خودرو ایلام، باید بدانید که کدام مدل جک های بالابری با نیازهای تعمیرگاه شما متناسب است. تنها در این صورت است که تجهیزات مناسب را خریداری می کنید و در غیر این صورت، ممکن است بودجه ای که برای این کار اختصاص داده اید، به هدر برود.

بیشتر بخوانید: فروش دستگاه لاستیک درآر در اصفهانمهم ترین مدل های جک بالابری خودرو برای یک تعمیرگاه

  • جک دو ستون
  • جک چهار ستون
  • جک میزان فرمان
  • جک قیچی
  • جک مکانیکی
  • جک تشخیص رنگ
  • جک چرخ آزاد کن

هر یک از انواع جک تعمیرگاهی بالابر خودرو ایلام که در این قسمت نام بردیم، از نظر مشخصات فنی و نحوه عملکرد و همچنین اندازه ها با همدیگر متفاوت هستند. برای فضاهای محدودتر، بهتر است از جک قیچی یا جک دو ستون استفاده کنید. برای تعمیرگاه های بزرگ تر، خرید جک چهار ستون یا سایر مدل ها پیشنهاد می شود.

اینکه کسب و کار تعمیرگاهی شما به کدامیک از انواع جک بالابری خودرو در ایلام نیاز دارد، کاملاً به نوع و وسعت کار و نوع خدماتی که برای انواع خودروها ارائه می دهید، بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: خرید تجهیزات برق و باتری در اصفهان + استعلام قیمت های روز

قیمت جک تعمیرگاهی بالابر خودرو چقدر است؟

انواع جک تعمیرگاهی بالابر خودرو ایلام از نظر ویژگی ها و مشخصات فنی و برند سازنده با همدیگر فرق دارند. همین عوامل در قیمت جک تعمیرگاهی تأثیر دارد. قبل از خرید باید همه مشخصات یک جک بالابری را کاملاً بررسی کنید و با در نظر گرفتن نیاز خود، و مشورت با تیم فروش در شرکت پردیس صنعت، مدل مناسب را انتخاب نمایید.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو