جک تعمیرگاهی بالابر خودرو بندرعباس

جک تعمیرگاهی بالابری خودرو بندرعباس برای بلند کردن و پشتیبانی از وسایل نقلیه، جهت کارهای سرویس یا نگهداری به کار می‌رود. جک‌های تعمیرگاهی از نظر ویژگی‌ها مشخصات فنی و عملکردشان متفاوت هستند، اما به طور کلی به سه دسته جک‌های هیدرولیکی، جک‌های الکتریکی (برقی) و جک‌های دستی تقسیم بندی می‌شوند.

جک تعمیرگاهی بالابری خودرو بندرعباس

هر کدام از انواع جک بالابری خودرو برای یک هدف به کار می‌روند، برای خرید جک تعمیرگاهی باید بدانید که متراژ فضای تعمیرگاه شما چقدر است، و آیا ظرفیت نصب و کار کردن با یک مدل خاص جک را دارد یا خیر. یک مثال خوب از این موضوع به این صورت است اگر  فضای محدودتری در تعمیرگاه خود دارید، خرید جک قیچی یا خرید جک دو ستون برایتان مناسب است.

در مقابل اگر فضای تعمیرگاه شما وسیع‌تر است، می‌توانید علاوه بر خرید جک ۴ ستون، سایر جک‌های تعمیرگاهی بالابری را از جمله جک میزان فرمان، جک تشخیص رنگ، جک چرخ آزاد کن یا جک مکانیکی را نیز خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: مرکز فروش کمپرسور باد اصفهان

کدام یک از جک‌های بالابری تعمیرگاهی برای ما مناسب‌تر است؟

برای صاحبان تعمیرگاه خودرو که می‌خواهند کسب و کارشان را توسعه دهند و تجهیزات تعمیرگاهی جدید بخرند، این موضوع اهمیت دارد که بدانند کدام یک از انواع جک بالابری تعمیرگاهی برایشان مناسب‌تر است.

در این قسمت می‌خواهیم به نکاتی اشاره کنیم که راهنمای خوبی در خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو بندرعباس هستند:

همانطور که در قسمت قبلی هم اشاره کردیم، عملکرد جک تعمیرگاهی بالابر خودرو بندرعباس در مدل‌های مختلف، متفاوت است. جک قیچی دارای سکوهایی است که از مکانیزم قیچی برای بالا یا پایین بردن خودرو در سطح عمودی استفاده می‌کند. برخی از جک‌های تعمیرگاهی باید درون زمین نصب شوند. این جک‌ها مکانیسم هیدرولیک دارند و تحت یک پیستون فشار بالا کار می‌کنند. جک‌های دو ستون و چهار ستون هم عملکرد مشابه دارند.

انواع جک تعمیرگاهی بالابر خودرو بندرعباس در جایگاه خود اهمیت دارند. شما به عنوان مشتری ابتدا باید نیاز واحد تعمیرگاهی تان را نسبت به ارائه خدمات سرویس و نگهداری خودروها مشخص کنید و سپس بررسی نمایید که فضای موجود تعمیرگاه، ظرفیت کدام یک از انواع جک‌های تعمیرگاهی بالابری را دارد.

کارشناسان فروش در شرکت پردیس صنعت مشاوره‌های لازم را درباره انتخاب درست جک تعمیرگاهی به شما ارائه می‌دهند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو خورزوق
جک تعمیرگاهی خودرو خوانسار
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو نائین
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو سمیرم
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو دولت آباد
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو فلاورجان
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو درچه پیاز
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو گلپایگان
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو فولادشهر
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو زرین شهر
جک تعمیرگاهی بالابر خودرو بهارستان