جک تعمیرگاهی بالابر خودرو اهواز

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو اهواز در مدل های متنوع با قابلیت ها و ویژگی های کاربردی موجود است تا صاحبان تعمیرگاه های تخصصی وسایل نقلیه بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

چنانچه شما هم در این نوع مشاغل فعالیت دارید، پیشنهاد می کنیم موقع خرید جک بالابری خودرو باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. این تجهیزات تعمیرگاهی در واقع می توانند روند انجام کارها را سرعت ببخشند و بهره وری را نیز افزایش دهند.

جک تعمیرگاهی بالابر خودرو اهواز

بیشتر بخوانید: خرید تجهیزات معاینه فنی خودرو سنگین در اصفهان

معیارهای مهم در خرید جک تعمیرگاهی بالابر خودرو اهواز

درست است که مدل های متنوع از انواع جک تعمیرگاهی خودرو در بازار وجود دارد اما چون از نظر نوع کاربری و مشخصات فنی با یکدیگر متفاوت هستند، لذا قبل از هر گونه خرید، لازم است فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

1-ظرفیت بالابری جک تعمیرگاهی چقدر است؟

ظرفیت بار یا ظرفیت بالابری جک بالابری خودرو، حداکثر وزنی است که یک بالابر می تواند تحمل کند. البته ظرفیت بار، بسته به قدرت جک تعمیرگاهی بالابر خودرو اهواز، بر اساس عواملی همچون اندازه و تعداد ستون ها یا سیلندرها متفاوت است.

2-ارتفاع بالابری جک تعمیرگاهی چقدر است؟

ارتفاع بالابری برای جک تعمیرگاهی، حداکثر ارتفاعی است که یک بالابر می تواند وسیله نقلیه را تا آن نقطه، بالا ببرد. اگر قرار است تعمیرات، زیر خودرو انجام شود، ارتفاع بالابری باید در نظر گرفته شود. این موارد برای خرید جک دو ستون، خرید جک چهار ستون، خرید جک قیچی و خرید جک مکانیکی بسیار اهمیت دارند.3-سرعت بالابری جک تعمیرگاهی چقدر است؟

سرعت بالابری، مقدار زمان لازم برای بالا و پایین بردن کامل وسیله نقلیه است. سرعت حرکت جک بالابری باید آهسته و نرم و روان باشد تا آسیبی به خودرو یا اپراتور وارد نشود. حرکت بالابری سریع تر، برای تعمیرگاه هایی با حجم بالای مشتری، بسیار مهم تر است، زیرا می توانند تعداد بیشتری خودرو را خدمات رسانی کنند.

4-قیمت جک تعمیرگاهی بالابر خودرو در اهواز چقدر است؟

خرید و فروش جک تعمیرگاهی بالابر خودرو اهواز برای انواع مشاغل تعمیرگاهی با بهترین قیمت و تضمین خدمات در شرکت پردیس صنعت انجام می گیرد.

قیمت جک تعمیرگاهی با توجه به همه مشخصات فنی محصول تعیین می شود، لذا می توانید پس از تعیین نیاز واحد تعمیرگاهی خود به خرید جک بالابری خودرو در اهواز، با کارشناسان ما تماس بگیرید و قیمت های روز را جویا شوید.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو