دستگاه لاستیک درآر

دستگاه لاستیک درآر

  • لاستیک درآر 3 و ۴ پدال
  • کاربری آسان
  • کیفیت بالا و طراحی بی نظیر
  • وجود ناخن تایلور با خشگیرهای پلاستیکی جهت کار با رینگ‌های اسپرت و آلومینیومی
  • قدرت فوق العاده
  • قابل استفاده برای انواع رینگ های آلومینیومی و اسپرت تا قطر ۲۴ اینچ
  • جک لق کن قدرتمند بادی با توانایی ایجاد فشار ۲۵۰۰ کیلوگرمی
  • وجود محافظ پلاستیکی برای تیغه جک به منظور جلوگیری از بروز صدمه به رینگ و لاستیک

توضیحات :

دستگاه لاستیک درار ابزاری مفید است که باعث سهولت و بهره‌وری نیروی کار می‌شود. بدین دلیل یکی از ضروری‌ترین وسایل مورد نیاز آپاراتی‌ها است.

عملکرد این دستگاه باعث می‌شود هیچگونه آسیبی به رینگ و لاستیک در هنگام در آوردن و جازدن وارد نگردد. دستگاههای لاستیک درار به چند نمونه ساده، تیوپ لس دار، هلپر دار، و کمرشکن تقسیم می‌شوند.
نوع تیوپ لس دارای مخزن ذخیره باد است که معمولا در ستون و یا پشت دستگاه قرار دارد، با یک شوک شدید باد از نازلهایی که روی فک‌ها قرار گرفته‌اند به درون لاستیک وارد می‌شود و نهایتا تنظیم فشار باد مورد نیاز توسط درجه باد دستگاه تنظیم می‌گردد.

دستگاه لاستیک درآر یکی از دستگاه‌های اصلی در آپاراتی‌ها، مجموعه‌های خدماتی، فروشگاه‌های رینگ لاستیک و تعویض روغنی‌های خودروهای سبک و سنگین می‌باشد که از قدیم تا به امروز از اهمیت فراوانی برخوردار بوده است و یکی از پرمصرف‌ترین و پرطرفدارترین دستگاه‌های آپاراتی به حساب می‌آید.

به طور کلی دستگاه لاستیک درآر را می‌توان به چند دسته تقسیم کرد: لاستیک درآر سه پدال، لاستیک درب ۴ پدال تیوبلس بادی، لاستیک درآر ۵ پدال کمرشکن که در بعضی از آنها لاستیک درآر دارای هلپر می‌باشد که باعث راحتی و سهولت کار در هنگام جدا کردن رینگ از لاستیک و یا جا انداختن لاستیک در رینگ می‌شود.

دستگاههای لاستیک درآر دارای سایز بندی‌های مختلفی هستند. در دستگاه‌های لاستیک درآر قدیمی سایز دستگاه تا رینگ ۱۶ و به تدریج ۱۸ و به تدریج به ۲۰ رسیده و در حال حاضر اکثر دستگاه‌های وارداتی و تولیدی قابلیت پشتیبانی رینگ تا سایز ۲۴ ، ۲۶ و ۲۸ را دارند. طبق آمار فروش لاستیک درآر ۳ پدال سینی بزرگ نسبت به سایر دستگاه‌های لاستیک درآر بیشتر بوده چرا که از لحاظ قیمتی مناسب‌تر می‌باشد.

دستگاه لاستیک درآر را با نام‌های رینگ درآر،تایر درآر، لاستیک جا انداز، لاستیک درآور، لاستیک در بیار و… نیز می‌شناسند. اکثر دستگاه‌های موجود در ایران ساخت کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و ایران می‌باشند که لاستیک درآر چینی پرفروش‌ترین آن است.

از برندهای معتبر دستگاه لاستیک درآر می‌توان به دستگاه لاستیک درآر پولی Puli ، دستگاه لاستیک درآر یونایت Unite، دستگاه لاستیک درار اطلس، دستگاه لاستیک درآر فلایینگ Flying، دستگاه لاستیک درآر آپو Apo، دستگاه لاستیک درار اتک Atek، دستگاه لاستیک درآر کورکی Corghi، دستگاه لاستیک درآر Fasep، دستگاه لاستیک درآر تکو Teko و… اشاره کرد. قیمت لاستیک درآر سواری نسبت به کارایی و بازدهی آن در آپاراتی‌ها و تعویض روغنی‌ها مناسب بوده و فروش لاستیک درآر به همراه گارانتی، خدمات، آموزش و راه‌اندازی می‌باشد توسط شرکت مهندسی موتورآزمای‌ثمین عرضه و توزیع می‌گردد.