خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودرو

خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی

خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی

خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودرو

خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودرو شامل یک سری خدمات مختلف است که برای مشتریان و محصولات ارائه می شود. اگر بخواهیم تعریف کلی از این خدمات ارائه دهیم به این صورت خواهد بود؛ فرض کنید مشتریان، تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل را در تعداد مشخصی از یک شرکت خریداری می کنند.

صرف نظر از نوع دستگاه ها و محصولات، شرکت فروشنده موظف است محصولات کالاها یا دستگاه های با کیفیت را به مشتری عرضه کند؛ دقیقاً همان کالایی را ارائه بدهد که در تبلیغات خود معرفی کرده است.

مغایر بودن دستگاهی که خریداری شده با آنچه که در تبلیغات یا کاتالوگ به مشتری ارائه شده، یک نوع تقلب محسوب می شود. خدمات پس از فروش محصولات، در نظر گرفته می شوند تا از بروز این مشکلات جلوگیری گردد.

تمام شرکت های بزرگ که محصولاتی را برای فروش دارند، واحد مجزایی به عنوان “خدمات پس از فروش” آماده می‌کنند که در قالب یک تیم حرفه ‌ای به مشتریان، راهنمایی های لازم را ارائه می دهند.

تمام این خدمات با نام “خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودرو” از طریق شرکت پردیس صنعت به مشتریان عزیز در سراسر کشور ارائه می شود.

پس از خرید انواع تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل، مطمئن باشید که خدمات مختلف پس از فروش محصول را دریافت خواهید کرد. در قسمت بعدی مهمترین خدمات پس از فروش در شرکت پردیس صنعت را به شما معرفی می کنیم.

انواع خدمات پس از فروش تجهیزات تعمیرگاهی خودرو چیست؟

پس از خرید تجهیزات تعمیرگاهی خودرو، یک سری خدمات را از شرکت پردیس صنعت دریافت می کنید این خدمات به صورت زیر فهرست می شوند:

  • خدمات گارانتی تجهیزات و محصولات شامل ضمانتنامه دستگاه ها- تعمیرات و نگهداری و بازرسی دوره ای می باشد
  • خدمات پس از فروش در طول شش ماه پس از خرید؛ در صورتی که برای دستگاه ‌ها مشکلی به وجود بیاید
  • ارائه مشاوره خرید یا مشاوره راه اندازی دستگاه ها در محل تعمیرگاه
  • خدماتی نظیر تامین قطعات و لوازم یدکی تجهیزات تعمیرگاهی خودرو؛ تعمیر دستگاه ها؛ یا عیب یابی هر یک از تجهیزات تعمیرگاهی
  • اعزام تکنسین هایی به محل، برای رفع مشکلاتی که ناشی از تجهیزات تعمیرگاهی خودرو می باشد
  • ارائه آموزش های لازم برای کار کردن با تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل

نکات مهم در خرید تجهیزات تعمیرگاهی خودرو چیست؟

وقتی یکی از انواع دستگاه ها و تجهیزات تعمیرگاهی اتومبیل شامل تجهیزات آپاراتی، تجهیزات صافکاری و نقاشی، تجهیزات مکانیکی، تجهیزات تعویض روغنی و غیره را خریداری کردید، حتماً از فروشنده خدمات پس از فروش، گارانتی و راهنمایی برای راه اندازی و استفاده از دستگاه را سوال کنید. این موضوع یکی از مهمترین نکات در خرید این تجهیزات است.

قبل از اینکه برای خرید این نوع تجهیزات صنعتی با شرکت تماس بگیرید، مشخص کنید که تعمیرگاه شما به کدام دستگاه ها نیاز دارد؛ چه تعداد می خواهید خریداری کنید و میزان استفاده شما از هر دستگاه چگونه است.

برای راه اندازی تعمیرگاه های تخصصی خودرو، خرید تجهیزات جدید و باکیفیت، یک ضرورت محسوب می‌ شود. برای این کار می توانید با کارشناسان فروش در پردیس صنعت تماس بگیرید تا شما را در خرید راهنمایی کنند.