پمپ باد خمینی شهر

پمپ باد خمینی شهر، تجهیزات پرکاربرد برای صنعت و بخش تولید هستند که می توانند نیروی ابزارهای پنوماتیکی را فرآهم سازند. این نوع دستگاه ها به دلیل وزن سبک تر و عملکرد ایمن تر، نسبت به سایر همتایان قدیمی خود، ارجحیت دارند.

چنانچه کسب و کار تولیدی در خمینی شهر دارید، کارگاه دارید و با ابزارهای بادی بسیاری کار می کنید، خرید کمپرسور هوا باکیفیت، نیاز ضروری برایتان خواهد بود.

کمپرسور هوا خمینی شهر

ما در شرکت پردیس صنعت، انواع پمپ باد را با ظرفیت های مختلف و قیمت های رقابتی ارائه می دهیم. می توانید قیمت پمپ باد در خمینی شهر را از کارشناسان فروش ما استعلام بگیرید.


کاربردهای انواع پمپ باد خمینی شهر

  • استفاده برای رنگ آمیزی سطوح فلزات، بدنه خودروها
  • کاربرد در سنباده زنی و سندبلاست فلزات – صنعت ماشین سازی
  • استفاده برای انواع تفنگ های میخکوب، یا پرچ کن بادی
  • کاربرد در انواع چکش های پنوماتیکی در محل های ساخت و ساز
  • استفاده برای تولید جت هوای پرفشار برای تمیزکاری ماشین آلات و تأسیسات

کاربردهای انواع پمپ باد خمینی شهر به موارد بالا ختم نمی شود. از این تجهیزات در صنایع بزرگ تر برای کار در سطح وسیع تری استفاده می شود. انواع کمپرسور باد، با ظرفیت و توان بالاتر، بسیار پر قدرت به کار خود ادامه می دهند. پس راندمان کار را افزایش می دهند.

بهترین مدل کمپرسور هوا خمینی شهر برای صنایع، کمپرسور رفت و برگشتی است. این تجهیزات در صنایع فلزات، کشاورزی، رنگ و چسب، ساخت و ساز، پلاستیک و پلیمر، قطعه سازی و حمل و نقل بسیار استفاده می شوند.

قیمت پمپ باد در خمینی شهر چقدر است؟

قیمت کمپرسور باد به عوامل متعددی از جمله مدل دستگاه، ظرفیت کمپرسور، اندازه مخزن کمپرسور و مشخصات فنی آن بستگی دارد. وقتی می خواهید یکی از این تجهیزات را بخرید، کاتالوگ کمپرسور هوا را از فروشنده درخواست کنید. با بررسی دقیق این اطلاعات، متوجه می شوید که کدام مدل ها برای نوع استفاده شما مناسب تر است.

برای خرید پمپ باد می توانید همین حالا با مشاوران فروش ما تماس بگیرید. ما محصولاتی باکیفیت و تضمین شده را برای کاربردهای مختلف ارائه داده ایم.

دستگاه ساکشن روغن
دستگاه دیاگ خودرو
دستگاه بالانس سنگین
دستگاه لاستیک درار سنگین
رادیاتور شو خودرو