پمپ باد کرمان

پمپ باد کرمان، ابزاری خوب و کاربردی برای انجام کار سریع و دقیق با ابزارهای بادی است. تفاوتی نمی کند مشغول کار با کدام وسایل هستید؛ می خواهید نرده های باغ را با اسپری رنگ پاش رنگ کنید، یا قصد دارید که پروژه ساختمانی خود را تکمیل کنید؛ شاید هم در حال نجاری هستید!

در هر حال، یک کمپرسور باد باکیفیت و خوب، می تواند در این فعالیت ها شما را حمایت کند. این کار را از طریق تأمین هوای فشرده انجام خواهد داد.

کمپرسور باد

کمپرسورهای هوا از یک موتور قدرتمند برای فشرده سازی هوا استفاده می کنند. هنگامی که هوا با فشار از مجرای خروجی کمپرسور به بیرون می آید، می تواند کارهایی را انجام دهد. این فشار، عاملی است که سرعت و راندمان کار را افزایش می دهد. درست مانند وقتی که با اسپری رنگ، سطوح مختلف را رنگ آمیزی می کنید.

در خرید پمپ باد کرمان چه معیارهایی مهم است؟

1-ظرفیت کمپرسور یا حجم هوای فشرده ( CFM)

یکی از مهم ترین عواملی که در انتخاب پمپ باد کرمان باید در نظر گرفته شود، حجم هوایی است که می تواند ارائه دهد. این حجم، با فوت مکعب در دقیقه (CFM) اندازه گیری می شود. یک کمپرسور هوا با درجه CFM بالاتر می تواند جریان هوای قوی تری را به ابزارهای شما برساند. عدد CFM همچنین تعیین می کند که کدام ابزار را می توان با کمپرسور هوا استفاده کرد.

2-فشار هوا یا (PSI)

دومین نکته در خرید پمپ باد در کرمان که باید در نظر بگیرید این است که کمپرسور هوا چقدر می تواند فشار ایجاد کند. این فشار بر حسب پوند بر اینچ مربع (PSI) اندازه گیری می شود. PSI تولید شده توسط کمپرسور هوا، بر میزان هوای ذخیره شده در آن تأثیر می گذارد.

کمپرسورهای هوا با درجه PSI بالاتر، می توانند هوای بیشتری را ذخیره کنند؛ این به شما امکان می دهد مدت زمان بیشتری کار کنید. مقدار PSI مورد نیاز شما بستگی به ابزارهایی دارد که قصد دارید با آنها کار کنید. اکثر ابزارهایی که با هوا کار می کنند، به فشار بین 90-100 PSI نیاز دارند. با این حال، کمپرسورهای هوا صنعتی و تجاری، قادر به تولید بیش از 200 PSI برای کارهای سنگین هستند.

3- اندازه مخزن

فاکتور دیگری که باید برای خرید پمپ باد کرمان در نظر بگیرید، اندازه مخزن کمپرسور هوا است. مخازن بر حسب “گالن” اندازه گیری می شوند و در اندازه های مختلف موجود می باشند. کمپرسورهای هوا با مخازن بزرگتر به شما این امکان را می دهند که مدت طولانی تر کار کنید و جریان هوای قوی تری را در ابزار خود داشته باشید، در حالی که مخازن کوچکتر، سبک تر و حمل و نقل آسان تر هستند.

برای خرید انواع پمپ باد می توانید با کارشناسان فروش در شرکت پردیس صنعت تماس بگیرید.

دستگاه ساکشن روغن