رینگ صاف کن

فروش رینگ صاف کن

جهت اطلاع از قیمت رینگ صاف کن و نحوه خرید رینگ صاف کن با ما تماس بگیرید.

رینگ صاف کن 26-10

دستگاه رینگ صاف کن  تی کی ماک محصول کشور ترکیه برای صاف کردن انواع رینگ های آسیب دیده از فولاد , آلومینیوم و دیگر آلیاژها در محدوده قطر بین 10 تا 26 اینچ , طراحی و تولید شده است . سیستم هیدرولیک مجهز به پیستون با کارکرد آسان قسمت ها ی آسیب دیده را به شکل اولیه باز می گرداند . تجهیزات تراش نصب شده روی ماشین می تواند پس از صاف کردن رینگ , لبه های اضافی را نیز تراش بدهد.

رینگ صاف  کن 28-10

دستگاه رینگ صاف کن  تی کی ماک محصول کشور ترکیه برای صاف کردن انواع رینگ های آسیب دیده از فولاد , آلومینیوم و دیگر آلیاژها در محدوده قطر بین 10 تا 28 اینچ , طراحی و تولید شده است . سیستم هیدرولیک مجهز به پیستون با کارکرد آسان قسمت ها ی آسیب دیده را به شکل اولیه باز می گرداند . تجهیزات تراش نصب شده روی ماشین می تواند پس از صاف کردن رینگ , لبه های اضافی را نیز تراش بدهد.

رینگ صاف کن 30-10

دستگاه رینگ صاف کن تی کی ماک محصول کشور ترکیه برای صاف کردن انواع رینگ های آسیب دیده از فولاد , آلومینیوم و دیگر آلیاژها در محدوده قطر بین 10 تا 30 اینچ , طراحی و تولید شده است . سیستم هیدرولیک مجهز به پیستون با کارکرد آسان قسمت ها ی آسیب دیده را به شکل اولیه باز می گرداند . تجهیزات تراش نصب شده روی ماشین می تواند پس از صاف کردن رینگ , لبه های اضافی را نیز تراش بدهد .

رینگ صاف کن ATEK

دستگاه رینگ صاف کن آتک محصول کشور ترکیه برای صاف کردن انواع رینگ های آسیب دیده از فولاد , آلومینیوم و دیگر آلیاژها در محدوده قطر بین 10 تا 18اینچ , طراحی و تولید شده است . سیستم هیدرولیک مجهز به پیستون با کارکرد آسان قسمت ها ی آسیب دیده را به شکل اولیه باز می گرداند . تجهیزات تراش نصب شده روی ماشین می تواند پس از صاف کردن رینگ , لبه های اضافی را نیز تراش بدهد .